По-русски
Парозволожувач Pego EasySteam
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ:

+38 (044) 303-93-70

e-mail:   pego@easysteam.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18
(метро Святошин або Житомирська,
біля пам'ятника Вернадському)
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Парозволожувачі повітря Pego EasySteam (Італія)


Парозволожувачі повітря електродного типу EasySteam розроблені і виробляються в Італії на заводі Pego Srl, недалеко від Венеції.

Лінійка включає в себе парозволожувачі продуктивністю 3 кг/год і 6 кг/год з однофазним електроживленням, та 6 кг/год, 12 кг/год, 24 кг/год, 48 кг/год, 100 кг/год з трифазним електроживленням + нейтраль.

Також можливе об'єднання зволожувачів в групу до 6 блоків, при цьому сумарна паропродуктивність досягає 288 кг/год. Один з цих зволожувачів є провідним, інші (ведені) працюють під його керуванням.

Існують 3 види парових зволожувачів Pego EasySteam:

Парозволожувач повітря Pego EasySteam

Універсальні корпусні парозволожувачі серії ES зібрані в корпусі з нержавіючої сталі і ABS-пластика.
Призначені як для зволоження повітря в повітроводі за допомогою паророзподільної трубки, так і для зволоження повітря безпосередньо в приміщенні без системи повітропроводів.
Опціонально може комплектуватися вентиляторним паророзподільником FAN, який встановлюється прямо на корпус парозволожувача або на спеціальному кронштейні на деякій відстані від зволожувача. Для роботи в режимі лазні використовується паророзподільна форсунка. Ціни і технічні характеристики >>

Канальні зволожувачі Pego EasySteam

Безкорпусні канальні зволожувачі ES OEM призначені для зволоження повітря в повітроводах за допомогою паророзподільних трубок, яка підключається до парозволожувачів за допомогою спеціального шланга.
Канальні парозволожувачі відрізняються компактністю розмірів, легкістю і гнучкістю монтажу. Контролер, керуючий роботою парозволожувачів, може бути встановлений в будь-якому зручному місці, наприклад, в шафі керування. Ціни і технічні характеристики >>

Канальні парозволожувачі Pego EasySteam

Безкорпусні компактні канальні зволожувачі ES OEM COMPACT призначені для установки в невеликому просторі до ертикальної поверхні завдяки міцній і тонкій пластині на кронштейні.
Цей компактний електродний парозволожувач EasySteam особливо підходить для тих випадків, де простір для монтажу вкрай обмежений. Ціни і технічні характеристики >>

Застосування:

  • складські та виробничі приміщення в харчовій, тютюновій, деревообробній, целюлозно-паперовій, текстильній, шкіряній промисловості, друкарнях і т.д.
  • "Чисті приміщення" - лікарні та операційні, фармацевтика та хімічні лабораторії.
  • адміністративні і житлові приміщення, бібліотеки і книжкові магазини, музеї і картинні галереї.
  • в спеціальному "режимі лазні" використовуються як парогенератори для саун і турецьких лазень (хаммамів).

Система керування.

Система управління встановлюється на всі парозволожувачі Pego EasySteam і виконує такі функції: плавне регулювання паропродуктивності за сигналами виносних датчиків вологості, контроль рівня води в паровому циліндрі, управління циклами автоматичної промивки.

Всі парові зволожувачі EasySteam здатні працювати в пропорційному режимі з датчиком вологості 4-20 мА, з вихідним сигналом 0-10 В або в дискретному режимі ON / OFF. Датчики вологості встановлюються в повітроводі або в приміщенні.

Контролер для парозволожувачів Pego EasySteam

Крім того, парозволожувачі EasySteam мають програмне забезпечення мікропроцесора, що дає широкі можливості програмування, що дозволяє персоналізувати користування та забезпечує роботу повністю в автоматичному режимі.

Наприклад, можна задати максимальне вироблення пари або її проміжні значення у процентному вираженні (від 20 до 100%), регулювати частоту зливу при великій концентрації або автоматично зливати воду при невикористанні зволожувача протягом заданого часу.

Також контролер парозволожувачів може працювати в режимі лазні, при цьому подача пари автоматично регулюється по температурі в приміщенні. Також в цьому режимі зволожувач може управляти насосом ароматизатора і додатковим вентилятором.

Для збільшення продуктивності можливо об'єднати в одну систему вироблення пари до 6 апаратів (конфігурація Master / Slave), що дозволяє збільшити паропродуктивність до 288 кг/год. Наприклад, для отримання продуктивності 120 кг/год треба об'єднати три зволожувача - два ES48 і один ES24.

Парові зволожувачі EasySteam оснащені дисплеєм, який показує в реальному часі вологість у приміщенні, споживаний електродами електричний струм, години роботи, аварійні сигнали і попередження, індикацію затоки і зливу води, а також всі легко встановлювані параметри програмування.

У парозволожувачів повітря EasySteam мається звуковий аварійний сигнал (зумер), застережуючий користувача про можливі несправності; вбудоване програмне забезпечення здатне оцінити складність несправності, зупиняючи апарат або продовжуючи виробництво пари.

Контролер зволожувача може бути підключений до системи диспетчеризації по протоколу Modbus.

Принцип дії парозволожувачів електродного типу

Принцип роботи електродного парозволожувачів

Парозволожувачі повітря електродного типу EasySteam використовують провідність питної води для утворення пари допомогою кипіння води.

Між зануреними електродами в спеціальному циліндрі створюється електричний струм, розігріваючий воду до температури кипіння. В залежності від кількості води, наявної в циліндрі в контакті з поверхнею електродів, і її провідності сила струму змінюється. Електроніка, наявна в зволожувачі повітря, завдяки трансформатору струму здатна вимірювати цю силу струму і автоматично регулювати її, керуючи електроклапаном затоки (для підняття рівня в циліндрі) або зливу (для пониження). Крім цього, спільне використання мікропроцесора з датчиком вологості дозволяє здійснювати пропорційне регулювання, оптимізуючи споживання води та електроенергії в залежності від необхідного рівня вологості.

Для забезпечення правильної роботи парозволожувачів зливний насос повністю спорожняє циліндр, коли агрегат не працює заданий час. Це запобігає утворенню й осадженню водного каменю та інших частинок, що формуються в процесі кипіння. Парові зволожувачі повітря EasySteam повністю автоматичні і потребують лише в заміні циліндра, коли це необхідно через зношування електродів.

Робочий діапазон вхідної води та допустимі межі домішок

Для коректного функціонування електродний парозволожувач повинен отримувати питну проточну воду з водопроводу, тому вона позбавлена шкідливих для здоров'я елементів і відповідає діапазону провідності, необхідної для оптимальної роботи електродного зволожувача повітря.

Тим не менш, в деяких географічних зонах питна вода не підходить для оптимального функціонування з причини занадто низької провідності, надмірної жорсткості або агресивності. У такій ситуації необхідно знизити відсоток вироблення пари, як це описано в розділі 5 «Програмування» Технічного керівництва (див. pdf в заголовку сторінки). Якщо для роботи парозволожувачів використовується вода з низькою провідністю, необхідно замовити спеціальний паровий циліндр.

Нижче наводяться діапазони параметрів води, що подається, необхідних для коректної роботи електродного зволожувача.

Температура+1 ... +40°C
* Електрична провідність при 20°C250 - 1300 мкСм/см
Жорсткість (CaCO3)160 - 450 мг/л
Хлор0 - 0,2 мг/л
Хлориди0 - 25 ppm
Сульфат кальцію (CaSO4)0 - 95 мг/л
Металеві домішки, розчинники,
мила, змащувальні матеріали
Не допускаються

* Провідність води завжди наводиться при 20°C; необхідно враховувати, що провідність зменшується з пониженням температури води, тому проточна вода не може мати високу провідність взимку, коли вона зазвичай холодніша.

Не рекомендується також подавати в електродний парозволожувач воду з криниці, воду, оброблену фільтрами зі зворотним осмосом, демінералізатора, опріснювачів, або пом'якшену воду.

Паророзподільники

Для зволоження повітря в повітроводі необхідно встановити паророзподільник з алюмінію або нержавіючої сталі, що представляє собою трубку з отворами-розпилювачами. Довжина парової трубки вибирається відповідно до розмірів повітропровода. Доступні паророзподільники різних розмірів і моделей з діаметром DN25 або DN40 в залежності від потужності зволожувача. Для підключення розподільника до парозволожувачів використовується спеціальний шланг.

Для зволоження повітря в приміщенні необхідно використовувати вентиляторний паророзподільник FAN з нержавіючої сталі. Вентиляторний паророзподільник встановлюється безпосередньо на корпус парозволожувачів або на спеціальному кронштейні на деякій відстані від зволожувача.

Для роботи в режимі лазні використовується паророзподільні форсунки.

Паророзподільники Pego EasySteam вентиляторний паророзподільник FAN


© 2019 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)